YPATINGAI GERI PASIŪLYMAI

chalatai porai
pizama
naktinukai
apatinis trikotazas vyrams

ŠIOS SAVAITĖS MĖGIAMIAUSIOS PREKĖS

Lyg gera tavo draugė, Favorite.lt jaučia kas tau gali patikti. Ji rūpinasi tavo gera savijauta ir namų jaukumu. Maloniai nustebins ne tik kokybe, bet ir draugiška kaina. Gali neabejoti, vilkėdama miego rūbus ar chalatus, naudodama patalynę pailsėsi maloniai  ir komfortiškai. Kas gali būti svarbiau už kokybišką poilsį? Išvarginta darbų ir nuolatinio skubėjimo, reikalavimų, imi nebepastebėti savęs ir savo poreikių. Lengvas ir švelnus audinių prisilietimas prie odos leis sustoti, pasijusti šioje akimirkoje, pasimėgauti meile sau.

Favorite.lt patikrino ir atrinko tik nepriekaištingos kokybės gaminius. Vilkėdama lengvus ir plevenančius šilko chalatus jausiesi prabangiai. Jie tinkami ne tik įprastam tavo ryto ar vakaro ritualui, bet yra ir puiki dovana draugei nuotakai! Užsigobę klasikiniu  minkštu ir šiltu chalatu moterys ir vyrai po rytinio dušo jausis lyg po spa procedūrų. Miego rūbai pasiūti tik iš natūralių pluoštų,  nevaržantys miego judesių. Pižamos ir naktiniai švelnūs lyg mylimojo prisilietimas. Vilkint juos jausiesi ir patogiai ir gundančiai tuo pačiu metu. O kaip puikiai dera Favorite.lt šilkiniai naktiniai su šilkiniu chalatu! Patalynės komplektai pagaminti iš natūralių medžiagų leis odai kvėpuoti miego metu. Vienspalviai, gėlių piešiniais ar geometriniais ornamentais marginti audiniai leis pasirinkti patalynės komplektą bet kuriai nuotaikai ir bet kuriam sezonui. Net ir žiemą galėsi užmigti gėlėtoje pievoje ir sapnuoti  šilus ir saulėtus sapnus. Ryte jausiesi pailsėjusi ir atgavusi jėgas. Šilkinė patalynė glostys odą, medvilnė ar satinas miego metu leis jaustis patogiai ir vėsiai.

Kiekvienas užsakymas Favorite.lt parduotuvėje – lyg mažytė staigmena. Chalatai ir pižamos rūpestingai ir kruopščiai supakuojamos. Todėl gali net nedvejojant siųsti ir nustebinti toliau gyvenantį draugą ar draugę. Juk taip smagu daryti staigmenas ir įsivaizduoti nustebusį veidą, išpakuojantį dovaną, spėliojantį – kas gi tas paslaptingas dovanos siuntėjas.

Užsakymą apmokėti galėsi tau patogiausiu būdu. Grynaisiais pinigais galėsi atsiskaityti atsiimant užsakymą. Gali atlikti ir bankinį pavedimą į  mūsų banko sąskaitą. Favorite.lt priimtinas ir toks atsiskaitymo būdas. Apmokėdama būtinai nurodyk savo užsakymo numerį, kaip mokėjimo paskirtį, taip greičiau atskirsime, kuris užsakymas yra tavo ir galėsime nedelsiant išsiųsti. Užsakymą pradėsime vykdyti iškart gavę apmokėjimą mūsų sąskaitoje.

Favorite.lt žino, kad užsakiusi prekes nori gauti ar nusiųsti brangiam žmogui dovaną kuo greičiau. Tad visi chalatai, pižamos ir naktiniai marškiniai esantys internetinėje parduotuvėje laukia tavęs Favorite.lt sandėlyje. Vos po kelių dienų galėsi puoštis švelniais ir jaukiais miego rūbais ar chalatu. Patalynė yra siuvama po užsakymo, ją išsiųsime vos tik pagaminę – ne ilgiau nei per savaitę laiko.

Jei norėsi  užsakyti ypatingą dovaną ir išsiuvinėti chalatą, naktinius ar pižamą savo draugei ar mylimajam, teks luktelėti. Siuvinėjimas užtruks apie savaitę, bet dovana bus tikrai ypatinga ir verta Jūsų laukimo! Juk siuvinėjimas kiekvienu atveju individualus, suasmenintas.

Išsiuntusi Jūsų užsakymą Favorite.lt būtinai praneš, kad pirkiniai jau kelyje. Atsiimti užsakymą galėsi paštomate. Nori padaryti staigmeną, o gal neturėsi laiko keliauti iki paštomato? Užsakymą pristatys kurjeris tiesiai nurodytu adresu. O gal gyveni Gargžduose ar aplink Klaipėdą, kaip ir Favorite.lt? Tuomet užsakymą galėsi atsiimti nemokamai!

Nori asmeniškai paklausti apie gaminių kokybę, pristatymo laiką ar apmokėjimo būdą? O gal nori pasitarti dėl siuvinėjamo rūbo? Gali skambinti ar rašyti. Favorite.lt – visuomet pasirengusi draugiškai ir profesionaliai atsakyti į visus kylančius klausimus!