Kontaktai

Mūsų Misija
Įtemptame ir vis greičiau besisukančiame pasaulyje namai tapo ramybės ir poilsio tvirtove, kurioje greičiausiai atstatome jėgas. Pastebėjau, kad nuolat turiu sau priminti „nepamiršti kvėpuoti”, t.y. sustoti ir atsikvėpti. Todėl favorite.lt misija – įkvėpti kokybiškam, patogiam ir atpalaiduojančiam poilsiui namuose. Poilsiui, kuris atstato jėgas ir įkvepia geriems dalykams.
Malonu susipažinti!

Favorite.lt yra elektroninė parduotuvė, kurios veikla prasidėjo 2020 metais (ind.veiklos nr. 988292) nuo keletos prekių, kurios tausoja grožį ir gamtą bei padeda mums ilsėtis. Pirmoji ir mylimiausia mano prekė – šilkinis pagalvės užvalkalas. Nes nieko nėra maloniau, kai vasarą vėsina, o žiemą šildo. Ir tuo pačiu saugo odą bei plaukus. Bėgant laikui parduotuvė augo, plėčiau asortimentą galvodama apie tai, ko norėčiau pati, kas man padėtų atsipalaiduoti ir pasikrauti jėgų sekančiai dienai. Žinoma buvo ir nesėkmingų bandymų, tačiau galų gale užsimezgė gražios, kokybiškos, laiko patikrintos bendradarbiavimo draugystės. Vienas prekes turiu sandėlyje ir išsiunčiu greitai, per 1 – 2 darbo dienas, o prekes, kurias sandėliuoja partneriai – vėliausiai per 5 d.d.

Trumpai apie mane: esu nelabai jauna, naujai iškepta mama, kuri bando laviruoti tarp šeimos, pareigų bei šito projekto. Tikiuosi man sekasi. Nors ir kasdien sau primenu sustoti ir atsipalaiduoti, pasimėgauti mažais džiaugsmais. To linkiu ir Jums – neskubėti, pailsėti ir pasimėgauti ❤️

Su geriausiais linkėjimais, Danutė Knietė
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 80 EUR
  • PINIGŲ GRĄŽINIMAS
  • 24/7 PAGALBA
  • KOKYBĖS STANDARTAS
Sekite mus
Telefonas
El. paštas
Adresas
Darbo valandos
Susisiekite

    Apie viską trumpai

    Panerk giliau į poilsio namuose pasaulį